• Nauja

Spiningas Favorite Black Swan (atnaujintas) 2.31m 15-56g

269,90 €
Su PVM

Žymūs Ukrainos sportininkai dalyvavo kuriant „Favorite Black Swan“ meškeres. Rezultatas – aukštos kokybės specializuotų spiningų meškerykočių asortimentas tiek priekrantės varžyboms, tiek kasdienei žvejybai. Aukščiausios klasės lengvų ir jautrių spiningo meškerių serija;

- greitas didelio stiprumo ruošinys;

- ruošiniai iš didelio modulio anglies Toray T1100 ir 40-46T derinio;

- lengvi SIC Fuji kreiptuvai;

- funkcionalus ritės laikiklis Fuji IPS;

- lengva EVA rankena;

- modeliai su tuščiavidurėmis ir monolitinėmis viršūnėmis, skirtomis skirtingoms žvejybos sąlygoms.

- Akcija – Fast

- Toray 1100G - Ši anglis anksčiau buvo prieinama tik Japonijai. T1100 yra 30 % stipresnis už kitus tokio pat moduliškumo prepregus.

- Žiedeliai - Toray 46T – Japonijos gamintojo Toray prepreg. Modulis 46 TON.

 

Saugumo politika

 

Pristatymo informacija

 

Grąžinimo taisyklės

Black Swan BSWTS1 – 2023m. Favorite naujiena, modelis skirtas žvejybai sunkesneniais masalais. Nuo ankstesnio modelio skiriasi žiedeliais, vietoj Fuji Torzite žiedelio panaudoti SIC Fuji.

Tai aukščiausios klasės lengvų ir jautrių meškerių serija, pagaminta naudojant moderniausias technologijas. Blankai padaryti  ant tokio tipo japoniškų meškerių, kurios skirtos stauridžių ir kalmarų gaudymui – pikti ir sausi, leidžiantys tiksliai ir toli mesti masalą ir nepaliekant žuviai galimybės pasprukti. Jų gamybai buvo naudojamas geriausias įvairių didelio modulio prepregų santykis. Ruošinio pagrindas yra Japonijoje pagaminta Toray T1100 anglis, taip pat 40-46T didelio modulio anglies mišinys, kuris leido pasiekti mažą masę ir didelį jautrumą neprarandant stiprumo.

Spiningo dizainas yra labai griežtas, todėl Black Swan išsiskiria iš kitų žvejybos rinkoje. Matinis juodas strypas su tvarkingu, vos matomu logotipu ir paprasta rankena perkelia dėmesį nuo išorės į ruošinį. Klasikinės formos rankena pagaminta iš EVA, paremta funkcionaliausiomis Fuji IPS ritės laikikliais. Siekiant palengvinti ir padidinti lytėjimo jautrumą, jis surenkamas naudojant grafito „pavėsines“ su minimaliu epoksidinės dervos kiekiu.

BSWTS1-772H
2 Prekės

Charakteristikos

Ilgis
2.31m
Užmetimo svoris(g)
15-56g
Dalys
2
Transportavimo ilgis (m)
120cm